FOREX SEARCHING RADAR کانال تلگرام سیگنال یابی رادار

رادار مجموعه ای از صدها ربات یا اکسپرت سیگنال یاب است که در تمام شبانه روز در همه تایم فریم ها در حال جستجو و یافتن موارد معاملاتی در چارت طلا و یورو می باشد که امکان سیگنال یابی در سایر چارت ها را دارا می باشد.

ربات های سیگنال یاب رادار بر اساس استراتژی سطوح انرژی قیمت طراحی شده اند و بر همین اساس در کلیه تایم فریم ها از یک دقیقه تا روزانه چارت طلا و یورو را زیر نظر داشته و موارد معاملاتی را به یک کانال تلگرام با همین نام “رادار” ارسال می نماید.

هر ربات وظیفه جستجو و ارسال یک مدل مورد معاملاتی در یک تایم فریم را به عهده دارد و هر ربات دو نوع سیگنال ارسال می نماید :

WATING TO …

سیگنال هشدار

سیگنال با این عبارت به معنای هشدار مبنی بر وجود مقدمات یک مورد معاملاتی است اما قطعیت ندارد.

برای مثال اگر قیمت در چارت طلا رو به افزایش است و ربات وجود یک نوع تناقض به سمت کاهش را یافت نماید ، با این هشدار به کاربر اعلام می نماید که امکان کاهش قیمت به دلیل وجود تناقض به سمت کاهش وجود دارد اما قطعی نیست.بدین وسیله رادار معامله گر را از احتمال کاهش قیمت آگاه می سازد.

سیگنال هشدار با برچسب زرد رنگ ارسال می شود و شامل

نام چارت ( برای مثال طلا ) ، تایم فریم ، جهت احتمالی حرکت آینده قیمت ( کاهش یا افزایش ) و یک کد اختصاصی است ( تناقض یا همگرایی ) می باشد.

ENTER  …

سیگنال ورود به معامله

سیگنال با این عبارت به معنای محقق شدن و قطعیت شرایط ورود به معامله می باشد.

برای مثال اگر قیمت در چارت طلا رو به افزایش است و ربات یک نوع تناقض به سمت کاهش را یافته است و هشدار وجود تناقض را پیش از این ارسال کرده است ، با فراهم شدن شرایط ورود به معامله فروش ، سیگنال ورود به معامله فروش را ارسال می نماید.

سیگنال ورود به معامله با برچسب سبز رنگ ارسال می شود و شامل

نقطه (قیمت) ورود به معامله ، سمت ورود به معامله ( فروش یا خرید ) ، نام چارت (برای مثال طلا) ، کد اختصاصی سیگنال (تناقض یا هم گرایی) ، حد ضرر(اس ال) و حد سود (تی پی) می باشد.

کانال تلگرام رادار دارای راهنمای استفاده از سیگنال ها می باشد و دانستن استراتژی سطوح انرژی قیمت می تواند کمک بسیاری در استفاده بهینه تر از سیگنال ها باشد.

بدون شک آگاهی و دانستن استراتژی سطوح انرژی قیمت می تواند درصد موفقیت در موارد تناقض و یا هم گرایی در سطوح را برای معامله گران افزایش دهد و تصمیم گیری برای ورود به معاملات بر اساس سیگنال های ورود یا خروج از معاملات اشتباه بر اساس سیگنال های هشدار را آسان سازد.

شرایط عضویت در کانال سیگنال یابی رادار

شما می توانید به صورت رایگان و دائمی عضو کانال سیگنال یابی رادار شوید و از سیگنال های آن استفاده نمایید و تنها شرط عضویت ارائه کد معرف در بروکرهای زیر و دارا بودن حساب فعال با حداقل موجودی 100 دلار می باشد :

کد معرف در بروکر آلپاری :   170005862

پس از ارائه کد معرف در بروکر آلپاری ، از صفحه مربوطه اسکرین شات گرفته و به همراه شماره پروفایل خود در آلپاری به آدرس تلگرام ما ارسال کنید.